OBJEDNÁNÍ - důležité informace

Informace k objednání - Prosíme o přečtení

Objednáváme pouze dětské pacienty s FT poukazem vystaveným lékařem (pokud je volná kapacita a pokud techniky z FT poukazu můžeme poskytnout). Poukaz na vyšetření /ošetření FT (pacientů smluvních zdravotních pojišťoven: 111, 201, 205, 209, 211, 213). Platnost tohoto poukazu je 7 dní - tzn. během 7 dní by měli rodiče kontaktovat jakékoliv zdravotnické zařízení poskytující fyzioterapii k objednání fyzioterapie. Fyzioterapie může být zahájena i později v závislosti na kapacitě a počtu volných míst daného zdravotnického zařízení.

FT poukaz musí být kompletně vyplněn. Nemůžeme přijmout FT poukaz bez diagnózy, nebo s diagnózami Z.00-Z.99, nepřijímáme poukazy K (Poukaz K je určen vždy k lékaři - např. rehabilitační lékař, neurolog, ortoped či další, dle indikace na K poukazu). Neposkytujeme Fyzikální terapii (elektroléčbu, ultrazvuk, magnetoterapii). Neposkytujeme terapii Vojtovou metodou.

Poprosíme před objednáním o zaslání základních informací z FT poukazu na níže uvedený e-mail, abychom se ujistili, že požadované techniky uvedené na FT poukazu můžeme poskytnout. Na některé techniky se bohužel nespecializujeme.

Prosíme uveďte: Váš telefonický kontakt a následující informace z FT poukazu - Věk dítěte, Datum vystavení poukazu, Stav vyžadující FT, Požadováno (uvedené techniky), Základní diagnózu, Ostatní dg., Zdravotní pojišťovnu, případně upozornění pro poskytovatele. Ozveme se Vám nazpět.

E-mail: specializovana.fyzioterapie.deti@outlook.com  Věnujte pozornost všem informacím na této stránce a na webu. Prosíme o přečtení než zašlete e-mail. Na e-maily bez informací z FT poukazu neodpovídáme.

Vzhledem k pracovnímu vytížení neposkytujeme konzultace ani fyzioterapii za přímou úhradu. Není v našich časových možnostech odpovídat na dotazy. Věnujeme se léčbě pacientů.

Děkujeme za pochopení. Specializovaná fyzioterapie pro děti s.r.o.